Oratorium św. Jana Bosko w Garbowie

Nowi Animatorzy!!!

Podczas spotkania z okazji Niepokalanej w Garbowie, 30 listopada 2014 r. do grona animatorów w Oratorium im. św. Jana Bosko, zostali włączeni kandydaci. Są wychowankami naszego przedszkola, później oratorium; przez kilka lat uczestniczyli w spotkaniach, podczas których poznawali lepiej samych siebie, poznawali Księdza Bosko, uczyli się jak służyć dzieciom i młodzieży; jak „być z nimi razem” jako Przyjaciele…

Tego dnia, Patrycja Dąbrowska, Patrycja Nowak, Patryk Piskorski, Julia Sierzputowska, Elżbieta Sikora, Katarzyna Skałecka, Aleksandra Skowronek i Emilia Tkaczyk, w obecności swoich Rodziców, przyjaciół, Sióstr… wobec samego Boga, wyrazili swoje pragnienie bycia animatorem w duchu św. Jana Bosko i zostali włączeni w tę piękną misję wychowania.

Kochani Młodzi Animatorzy, gratulujemy Wam tej decyzji… i cieszymy się Wami! Modlimy się za Was, byście każdego dnia coraz pełniej realizowali posłannictwo Animatora Salezjańskiego. Niech Wasze zaangażowanie w wychowanie młodych będzie podtrzymywane przez modlitwę, i ufne zawierzenie się Maryi Wspomożycielce. Niech Ona wskazuje Wam codziennie drogę, wlewając w Wasze serca nadzieję i radość.