Oratorium św. Jana Bosko w Garbowie

Półkolonie – dzień 1 – „WITAMY W CENTRALI”

Wszyscy gotowi? Nasze półkolonie pod hasłem “Myślę, kocham, wierzę” właśnie się zaczęły!

Na początku uczestnicy zostali przydzieleni do grup, a wychowawcy uroczyście przekazali swoim podopiecznym identyfikatory. Zaraz po tym, uśmiechnięci i pełni zapału ruszyli do swoich sal, aby w węższym gronie lepiej się poznać oraz ustalić zasady postępowania, które będą nam towarzyszyć przez następne dwa tygodnie. Smaczne drugie śniadanie poprzedziło  fantastyczną akcję dnia. Tym razem dzieci miały okazję obejrzeć film przewodni naszych półkolonii. Podczas seansu towarzyszył nam wspaniały humor. Zapoznając się z bajką zaczynaliśmy coraz lepiej rozumieć to z czym będziemy mieli do czynienia przez cały czas naszego wypoczynku. Gdy projekcja dobiegła końca zeszliśmy do jadalni i szybko zjedliśmy obiad, ciekawi co jeszcze może przynieść nam dzień.

Po chwili zabawy na podwórku przyszedł czas na warsztaty. Warto dodać, że do zakończenia półkolonii grupy nie będą zdradzać sobie, co robiły podczas zajęć (żeby była „niespodzianka”). Dzień zakończyliśmy modlitwą i ogłoszeniami.

Mamy nadzieję, że jutro będziemy mogli przeżyć kolejny dzień pełen przygód i zawiązać więcej znajomości, które zapewne przerodzą się w przyjaźnie na długie lata.

UWAGA! W środę przychodzimy ubrani w kolorach grup!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!

AM