Wspólnota Sióstr Salezjanek w Garbowie Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki

PÓŁKOLONIE ROZPOCZĘTE!

We wtorek, 28 czerwca rozpoczęliśmy kolejne już półkolonie w Garbowie, tym razem, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Niny Bartoszcze-Wylaź, swoje podwoje otworzyła dla nas szkoła w Garbowie.

Tak się nam złożyło, że nie tylko olimpiada będzie w Rio, ale nasze półkolonie także, a to wszystko za sprawą filmu „Rio”, który stanowi kanwę naszych wakacyjnych zajęć. To dlatego uczymy się hiszpańskiego, m.in. posługując się nazwami grup w tym języku. Pogoda także zapowiada się dość tropikalna, więc wszystko się zgadza 🙂

Wszystkich razem jest nas prawie 140 osób, od 6 do 17 lat. Nasze półkolonie nie odbyłyby się bez pomocy naszych sponsorów i współpracowników, którym już teraz składamy wielkie podziękowania – Urzędowi Gminy w Garbowie, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Garbowie, Piekarni Jan Nakonieczny w Garbowie, Aptece Teresa Kamińska w Garbowie, Bankowi Spółdzielczemu w Niemcach i wszystkim ludziom dobrej woli, który wsparli i wspierają nas swoimi ofiarami, zarówno materialnymi, jak i duchowymi – przez modlitwę i cierpienie, a tu niezastąpione są Siostry Salezjanki z naszej garbowskiej wspólnoty.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco galerii zdjęć 🙂