Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie

Aktualności

18.09.2018

Zaproszenie na Mszę świętą

000

04.09.2018

Zebrania dla Rodziców

new-piktochart_32279415 - Kopia

31.08.2018

Nowy rok w przedszkolu

3 września

30.07.2018

Dziękujemy za rok przedszkolny 2017/2018

000

30.07.2018

Wakacje w przedszkolu

Czas wakacji w przedszkolu to przede wszystkim czas odpoczynku, ale Panie postarały się, by ten odpoczynek dzieci spędziły aktywnie i ciekawie. Każdego dnia na przedszkolaków czekało wiele zabaw i atrakcji. Każdy tydzień miał swój tytuł i motyw przewodni. Dzieci w tym czasie dowiedziały się, gdzie można udać się na wakacje i w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo. Następnie zamieniły się w piratów i wyruszyły na poszukiwanie skarbów a na koniec poznawały otaczający ich świat wszystkimi zmysłami.

Zwieńczeniem wspólnie spędzonego czasu w przedszkolu były wycieczki autokarowe do Muzeum Wsi Lubelskiej, stajni połączone z przejażdżką konikami, bryczką oraz grillem a także do restauracji, gdzie dzieci zjadły uroczysty obiad.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się ze sobą bawiły i w wyjątkowy sposób spędziły ze sobą czas 🙂

GALERIA WAKACYJNYCH ZDJĘĆ

11.07.2018

Zakończenie rok w grupie „Słoneczka”

Nadszedł dzień uroczystego pożegnania się z przedszkolem przez dzieci z grupy „Słoneczka”. Akademia składała się z dwóch części: „rozrywkowej” oraz drugiej, obfitującej we wzruszenia. W pierwszej kolejności dzieci zaprezentowały skecz związany z przygotowaniami do wyjazdu na wakacje. Okazało się, że nie jest to łatwe zadanie – spakowanie walizki, szczególnie kobietom, sprawia wiele trudności 🙂 Następnie „Słoneczka” zatańczyły poloneza, a także podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i edukację, a którzy również włączyli się w podziękowania.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole! Powodzenia!

(A. Choina)

fotorelacja

10.07.2018

Uroczyste zakończenia roku w przedszkolu

W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe uroczystości – każda grupa uroczyście pożegnała mijający rok. Był to rok wypełniony niezapomnianymi wrażeniami i spotkaniami, wspólną zabawą i poznawaniem otaczającego świata. W wakacyjny klimat wprowadziły wszystkich tematyczne piosenki, składanki taneczno-rytmiczne oraz letnie rekwizyty. Nie zabrakło także radości i uśmiechu na twarzach dzieci, który idealnie podsumowuje cały rok w przedszkolu 🙂

Owieczki     Zuchy     Gwiazdeczki     Biedronki     Pszczółki

summer-accessories-topic_mini

27.06.2018

„Gwiazdeczki Maryi” w Wojciechowie

W dniu 23 czerwca dzieci, nauczycielki i rodzice z grupy „Gwiazdeczki Maryi” wybrali się na wycieczkę integracyjną do zoo w Wojciechowie. Podczas zwiedzania dzieci poznały różne gatunki egzotycznych zwierząt. Po wspólnym obejrzeniu zoo przyszedł czas na rekreację na placu zabaw i wspólne ognisko.

Serdecznie dziękujemy rodzicom „Gwiazdeczek” za zaangażowanie.

(E. Stefaniak)

Fotorelacja

14.06.2018

Zaproszenie na Mszę Świętą

msza święta

14.06.2018

„Słoneczka” na wycieczce

Przedszkolaki z grupy „Słoneczka” miały okazję poznać piękne miejsce na mapie Lubelszczyzny – Zamość. Swoją przygodę z miastem rozpoczęły od spaceru po Starym Mieście i Rynku Wielkim. Podziwiały m.in. kamienice z podcieniami, ratusz, twierdzę. Kolejnym punktem wycieczkowego programu było zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska – chyba najbardziej „atrakcyjnych” mieszkańców ZOO – lwa, tygrysa, żyrafy, węże, różne gatunki ryb i wiele innych zwierząt. Po pysznym obiedzie weszły jeszcze do motylarni.

Dalsza niż zazwyczaj podróż oraz przewidziane w programie atrakcje była dla dzieciaków wspaniałą przygodą. „Słoneczka” wróciły do domu zadowolone i w dobrych nastrojach 😉

GALERIA