Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie

Dzień Rodziny

19 maja 2018 roku odbył się w naszym przedszkolu „Dzień Rodziny”, podczas którego świętowaliśmy dzień mamy, taty oraz wszystkich dzieci. Spotkanie rozpoczęliśmy dziękczynną Mszą świętą w intencji naszych przedszkolaków i ich rodzin.

Dzieci przygotowały dla rodziców wiele niespodzianek. Każda grupa złożyła najbliższym najserdeczniejsze życzenia w postaci tematycznych piosenek, wierszy i układów tanecznych. Na zakończenie każdy przedszkolak wręczył swojej mamie oraz swojemu tacie pięknie wykonaną laurkę oraz różę jako podziękowanie za ich wielką miłość i opiekę.

Po występach dzieci odbyło się wyjątkowe przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Wyjątkowe, ponieważ w role bohaterów znanej wszystkim baśni, wcielili się rodzice naszych przedszkolaków. Wykazali się oni kreatywnością, zaangażowaniem a przede wszystkim dużym poczuciem humoru podczas przygotowań jak i samego występu. W trakcie przedstawienia mieliśmy okazję podziwiać nie tylko świetną grę aktorską, ale także niezwykłe tańce oraz specjalnie przygotowane stroje. Wszyscy z dużym zaciekawieniem oglądali spektakl, a po jego zakończeniu nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Wśród nich znalazła się loteria fantowa, na której każdy mógł wygrać ciekawą pamiątkę, malowanie twarzy, stoisko z kiełbaskami, popcornem, domowym chlebem, ciastem i napojami, a także kącik z balonami i bańkami mydlanymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zamki oraz pokazy straży pożarnej. Nie zabrakło też miejsca, w którym można było „posilić się duchowo” i porozmawiać z Siostrami, dowiedzieć się czegoś o patronce naszego przedszkola i zabrać ciekawe publikacje do domu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie święta, za tworzenie wspaniałej atmosfery a przede wszystkim wspólną, rodzinną zabawę. 🙂

Fotorelacja z festynu rodzinnego:

Msza święta    Dzieci-Rodzicom    Rodzice-Dzieciom    Atrakcje