Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie

Sprintem do Maratonu

Tym razem zapraszamy do aktywnego udziału w tej ogólnopolskiej akcji również rodziców: zachęcamy do aktywności fizycznej, do ruchu na świeżym powietrzu, do wspólnego biegu pod hasłem „Biega nasza Polska cała”.

Prosimy chętnych do podjęcia naszej wspólnej akcji rodziców, aby w wolnym czasie zabrali swojego przedszkolaka i jego rodzeństwo, babcie i dziadków, ciocie i wujków – kogo można lub kto wyrazi chęć 😊  na wspólny spacer lub bieg. Prosimy o zmierzenie dystansu, który wszyscy razem pokonacie. Liczbę pokonanych metrów lub kilometrów prosimy zapisać na kartce i dostarczyć do nauczycieli grup.

Podsumujemy dystans, który zostanie przez Was wszystkich osiągnięty i wpiszemy go do ogólnopolskiego licznika. Za aktywny udział w wydarzeniu dzieci zostaną nagrodzone w przedszkolu medalami i dyplomami.

120314672_1722267907933540_178311461243794251_n

Chętnych rodziców prosimy o utrwalenie rodzinnej aktywności ruchowej na zdjęciu i nadesłanie go w wiadomości prywatnej na naszą facebookową stronę, gdyż ogłosimy konkurs na najciekawszą fotografię rodzinną z podjęcia tego wyzwania.

Zapraszamy!!!!

W przedszkolu wspólnie z dziećmi również podejmujemy tę akcję na zasadach określonych ogólnopolskim regulaminem. Szczegóły będą na tablicach ogłoszeń poszczególnych grup.